Interaktivní školní atlas České republiky

Tak nám začal nový školní rok a my máme pro vás hned jedno překvapení! Právě vychází náš první interaktivní produkt, a to školní atlas České republiky ve formátu flexibooks. K tištěné verzi atlasu přibyly další multimediální funkce, jako jsou animace jevů znázorněných na mapách, zoomování map do většího detailu či fotografie umístěné v mapách. Atlas je obohacen např. o obecně zeměpisné mapy krajů, které se do tištěné verze nevešly, a doplněn řadou odkazů na další informační zdroje. Vše si můžete pohodlně prohlížet na vašich počítačích či tabletech, pokud si zdarma stáhnete čtečku pro flexibooks.

Nový interaktivní školní atlas České republiky si můžete zakoupit na portálu Flexibooks a chcete-li mít sadu kompletní (tištěnou + elektronickou verzi), pak tištěnou verzi najdete tradičně v našem e-shopu.

Pokud byste o našem prvním interaktivním atlase chtěli vědět více, či k němu měli nějaké připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše názory na naše první elektronické dílo nás rozhodně zajímají, neboť na základě nich budeme připravovat i další interaktivní atlasy, ideálně pro vás na míru.

Pro bližší představu přikládáme ukázky našeho nového interaktivního atlasu.

Animace rozšiřování EU v interaktivním atlase

Animace rozšiřování EU v interaktivním atlase

Informace o krajích Česka v interaktivním atlase

Informace o krajích Česka v interaktivním atlase

Mapa průmyslu Česka v detailu

Mapa průmyslu Česka v detailu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.