Novinky na www.skolniatlassveta.cz

Pro výuku

Pro výuku

Jak jsme již předesílali, během prázdnin jsme nezaháleli a snažili se upravit portál tak, aby byl pro vás opět o něco uživatelsky příznivější.

V hlavním menu přibyla nová rubrika Pro výuku. Najdete v ní vše, co by se dalo využít při práci v hodinách a aby se vám v materiálech lépe orientovalo, seřadili jsme je dle názvů našich titulů, tedy např. pokud zrovna využíváte Školní atlas České republiky, mrkněte sem a hned uvidíte vše, co by se vám mohlo hodit. Najdete tam mnohé doplňující materiály, metodiky, rozšiřující témata, mapy a data ke stažení atd.

Každopádně pokud vám nějaký konkrétní materiál bude chybět, určitě nám to dejte vědět, neb jedině tak můžeme připravovat přesně to, co se vám bude hodit a využijete to.

Další, možná na první pohled méně patrnou, změnou je uspořádání materiálů Ke stažení. Zařadili jsme je do podkategorií a doufáme, že i tady se takto v materiálech snáze zorientujete. K mapám a datům z této rubriky se samozřejmě dostanete i přes rubriku Pro výuku, a tak je na vás, jakou cestu si vyberete.

Tak tolik dvě aktuální změny, a věřte, že několik dalších již máme v našich hlavách…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.