Vyhodnocení Prázdninové soutěže

Klára Machů, Luhačovice

Klára Machů, Luhačovice

Tak tu máme nový školní rok! Také jste natěšeni stejně jako my?

Ráno jsme potkali pár školáků a připadalo nám, že jdou do školy s úsměvem a radostí, tak snad přispějeme i my k tomu, aby jim úsměv na tváři i radost z výuky vydržely. Prozradíme vám, že i my jsme se snažili náš portál trochu přizpůsobit vašim potřebám, ale k tomu se ještě časem dostaneme…

Nyní se ještě ohlédneme za prázdninami, a to konkrétně za Prázdninovou soutěží o naše interaktivní školní atlasy (Školní atlas světaŠkolní atlas České republiky). Ukázalo se, že jste školní produkty přeci jen raději ponechali ve školních taškách a na prázdniny je s sebou netahali (vlastně to docela chápeme, ale doufáme, že o to s větší chutí je budete nyní otevírat!), a tak příspěvků, které by splnily všechna naše kritéria mnoho nepřišlo. Přesto jsme se rozhodli jeden ocenit a to fotografii, kterou nám zaslala Klára Machů ze Stojanova gymnázia Velehrad, která strávila část prázdnin s naší knihou v Luhačovicích.

Klára od nás získává poukaz na interaktivní školní atlas České republiky, a přejeme jí, aby jí dobře sloužil.

Pro vás ostatní máme tu skvělou zprávu, že poukaz na interaktivní Školní atlas světa máme pořád u sebe a brzy pro vás vymyslíme zas nějakou tu taškařici, jak ho budete moci získat.

Přejeme úspěšný školní rok 2017/2018!

Komentářů: 3

  1. Škola pomalu za námi, prázdniny před námi, tak by mě zajímalo, jestli už jste vymysleli nějakou tu taškařici?

  2. Dobrý den,
    bude letos opět nějaká vydařená prázdninová soutěž? Loni jsem nevyhrála s velmi podobnou fotkou, kde jsem byla ve velmi podobné pozici, jako socha na výherním snímku, ovšem s tím, že jsem tam byla já osobně a navíc zepředu. Na letošek pak chystám ještě peprnější foto a tak doufám, že se za můj snímek postaví celá pánská část Vaší redakce.
    Těším se na brzkou odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.