Vyhodnocení Prázdninové soutěže

Klára Machů, Luhačovice

Klára Machů, Luhačovice

Tak tu máme nový školní rok! Také jste natěšeni stejně jako my?

Ráno jsme potkali pár školáků a připadalo nám, že jdou do školy s úsměvem a radostí, tak snad přispějeme i my k tomu, aby jim úsměv na tváři i radost z výuky vydržely. Prozradíme vám, že i my jsme se snažili náš portál trochu přizpůsobit vašim potřebám, ale k tomu se ještě časem dostaneme…

Nyní se ještě ohlédneme za prázdninami, a to konkrétně za Prázdninovou soutěží o naše interaktivní školní atlasy (Školní atlas světaŠkolní atlas České republiky). Ukázalo se, že jste školní produkty přeci jen raději ponechali ve školních taškách a na prázdniny je s sebou netahali (vlastně to docela chápeme, ale doufáme, že o to s větší chutí je budete nyní otevírat!), a tak příspěvků, které by splnily všechna naše kritéria mnoho nepřišlo. Přesto jsme se rozhodli jeden ocenit a to fotografii, kterou nám zaslala Klára Machů ze Stojanova gymnázia Velehrad, která strávila část prázdnin s naší knihou v Luhačovicích.

Klára od nás získává poukaz na interaktivní školní atlas České republiky, a přejeme jí, aby jí dobře sloužil.

Pro vás ostatní máme tu skvělou zprávu, že poukaz na interaktivní Školní atlas světa máme pořád u sebe a brzy pro vás vymyslíme zas nějakou tu taškařici, jak ho budete moci získat.

Přejeme úspěšný školní rok 2017/2018!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *